23 Mayıs 2024 Perşembe

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN DEĞİŞİK 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

 

Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (Bl fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2inci maddenin Ibl fıkrasına göre 2012 KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır.

 

POZİSYON ADET ARANILAN NİTELİKLER NİTELİK KODU

 

BÜRO PERSONELİ 1 Üniversitemiz Medya Merkezinde görevlendirilmek üzere; * Meslek Lisesi mezunu olmak. *MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikası olmak. Belgelendirmek kaydıyla iyi derecede Adobe Photoshop programını kullanabilmek. |MS/Word/Excel/Powerpoint, MS Projed, MS Visio, Filemaker programlarını iyi seviyede kullanabilmek.) .Bilgi Güvenliği Sistemi (İSO 27000), Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi (İSO 20000) ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi (ISO 10002 ) sertifikalan bulunmak. .Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifikası bulunmak. Belgelendirmek kaydıyla; Haberleşme Sistemleri Uzmanlığı, Teknik Yapım Yayın Uzmanlığı, Radyo Televizyon Programcılığı, Medya Takibi ve Grafik Animasyon alanlarında eğitim almış olmak. .Bir Medya Merkezinde en az iki yıl çalışmış olmak, hizmet süresini SGK hizmet dökümü ve çalışma belgesi ile belgelendirmek. B01

 

I-BAŞVURU ŞARTLARI A) GENEL ŞARTLAR

 

1- Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

 

2- 5917 sayılı Kanunun 47.Maddesinin 5.Fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren l(bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

 

3- 2012 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Ortaöğretim Mezunları için 2012 KPSSP94 Puanı esas alınacaktır. 4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

 

II-MÜRACAAT İÇİN İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ

 

İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) http://pdb.marmara.edu.tr internet adresinden yada idareden temin edilecek fotoğraflı başvuru formu ile Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına (Marmara Üniversitesi Göztepe Kampusu Kadıköy-İSTANBUL Telefon : 0216 414 05 45 Fax: 0216 33714 08) şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

 

a) Fotoğraflı başvuru formu

 

b| Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

 

c) 2012 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

 

d) Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi veya noter tasdikli sureti

 

e) Başvurulacak pozisyonda aranan nitelikleri belgelemek

 

III-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI

 

a) İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil ve yedek kazanan adayların listesi, atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek belgeler ve diğer hususlar http://pdb. marmara.edu.tr internet adresinde yayımlanacaktır. Ayrıca kazanan adayların adreslerine tebligat yapılmayacaktır.

 

b) ilan edilen boş pozisyon adedi kadar aday ataması yapılacaktır. Son adayların puanı eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınacaktır.

 

c) Atanmaya hak kazanıp süresi içinde başvurmayanlar ile ataması yapılmayan veya iptal edilen adayların yerine yedek listedeki adayların puan sıralamasına göre atamaları yapılacaktır.

 

ç) Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hiçbir hak talep etmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

Sonraki Haber

Öğretmen atamaları için başvurular başladı

Öğretmen adaylarının merakla beklediği 30 bin atama için başvurular, başladı. Öğretmen atamaları için başvurular 8 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.