23 Mayıs 2024 Perşembe

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli 94 hemşire alacak.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

 

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI

 

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde (giderleri özel Bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasfha İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre 2012 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVAN       ADET    ÖĞRENİM        ARANILAN  NİTELİKLER

HEMŞİRE     94         LİSANS             HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

 

ARANILAN ŞARTLAR

 

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

 

2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

 

3-Tum pozisyonlar için haftalık çalışma suresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

 

4- 2012 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve (B) grubu Lisans mezunları için KPSS-P3 puan türünden 50 ve üzere puan almak.

 

5- 5917 sayılı Kanunun 47 Maddesi’nin 5. Fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken ıstıfaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl sure geçmeden başvuruda bulunamazlar.

 

BAŞVURU ŞEKLİ:

 

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı gunu izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

 

İSTENİLEN BELGELER: İSTENİLEN BELGELER:

 

– Fotoğraflı Başvuru formu

 

– Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

 

– Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi

 

– 2012 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

 

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

 

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tr adresinden takıp edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı yada sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

 

* Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.

 

* ilanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir

 

Sonraki Haber

Öğretmen atamaları için başvurular başladı

Öğretmen adaylarının merakla beklediği 30 bin atama için başvurular, başladı. Öğretmen atamaları için başvurular 8 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.