18 Haziran 2024 Salı

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURULMUŞTUR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Rektörlük Sağlık Kültür ve Spor Dairesi’nde, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen unvanda, KPSS puan sırasına konulmak kaydıyla, sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANI ADEDİ MEZUNİYET

DESTEK PERSONELİ 1 Ortaöğretim mezunu olmak.

Başvuruda Bulunacakların; . 2012 KPSSP94 puanı olmak,

Üniversitelerce yürütülmekte olan otomasyon projelerinde Personel, Maaş, Ayniyat, Öğrenci İşleri gibi projeler ile Doküman Yönetim Sistemi ve üniversite adına lisanslı yazılımlar, Web servis ve FTP veri haberleşme projelerinde, Üniversite Teknik Servislerinde yazılım ve bilgisayar ağları çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli olmak,

Unix Solaris işletim sistemlerinde eğitim almış olmak ve bunu belgelendirmek.

DESTEK PERSONELİ 1 Ortaöğretim mezunu olmak. (Meslek Lisesi Tesviye Bölümü)

Başvuruda Bulunacakların;

. 2012 KPSSP94 puanı olmak, .

Üniversitelerin Kimya ve Cevher Hazırlama laboratuarlarında hassas cihazların bakım, temizlik ve kumi onarımlarında; Kimya Laboratuvarı ön hazırlık işlemleri olan kırma, öğütme ve eleme işlemlerinde en az 5 yıl deneyimli olmak.

DESTEK PERSONELİ 1 – Ortaöğretim mezunu olmak.

Başvuruda Bulunacakların;

2012 KPSSP94 puanı olmak,

Grafik-Tasarım programlarını çok iyi derecede kullanabilen, matbaa repredüksiyonlarında CTP, Ofset film, CMYK montaj, kalıp ve montaj pozlama yapabilen, en az 5 yıl matbaa veya reklam ajanslarında grafik tasanm-reprodüksiyon işlerinde çalışmış olmak.

İsteklilerin;

Bu ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) Üniversitemiz www.sks.deu.edu.tr adresindeki web sayfasında bulunan örnek başvuru dilekçesi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya geçici mezuniyet belgesi fotokopisi, bir fotoğraf ve diğer aranan nitelikleri ispat eder belgeleri ile birlikte, Üniversitemiz Rektörlük Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.

Başarılı olduğu belirlenen adaylar, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5 iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www.deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başarılı olunduğu www.deu.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, talep edilen belgeler ile birlikte açıklanan “Evrak Teslim Tarihi”nde Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlük Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Adres: Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Cumhuriyet Bulvarı No:144 35210 Alsancak/İZMİR

Tel: (0 232) 412 16 90 / (0 232) 412 16 91/ (0 232) 412 16 92

www.deu.edu.tr

Sonraki Haber

TEOG Sonuçları Açıklandı

TEOG kapsamında 8’inci sınıflara yönelik düzenlenen 2. dönem merkezi ortak sınav sonuçları açıklandı.   Sınav …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.